mir cami halıları

Ezel Halı camilerimizin ihtiyacı olan halıları uygun fiyat ve garantili olarak yapmaktadır. Mir Cami Halıları, Gümüş Camii Halısı ve Bahariye Camii Halıları Yetkili servisi olan firmamız istenilen boy ve desende cami halılarını uzman persoeliyle döşemektedir. Halılarım PA06 ipliğin özelliklerinden olan, diz izi yapmama, çevre ve insana duyarlı özelliklerinin yanında kir ve lekelere karşı ekstra dayanıklı, tabandan ısıtmaya uygun ve Türkiye’de ilk defa uygulanan Nano teknolojisi sayesinde Gül kokulu cami halısı seçeneği ile üretilmektedir.

Camilere döşediğimiz duvardan duvara halılarımız tüy dökmez, aAlev almaz, Antibakteriyel, Antistatik Saflı ve Mihraplı Cami Halıları ile hizmetinizdeyiz

PA06 ipliğin üstün özelliklerine rağmen talepleriniz doğrultusunda yün iplik kullanılarak istediğiniz renk ve desende halı döşemekteyiz. En son üretim teknolojisiyle geliştirdiği makine parkurunu yılların bilgi ve tecrübesi ile birleştirerek üretilen cami halıları Türkiye’nin ilk ve tek CE Sertifikasına sahip tufting cami halılarını hizmetinize sunmaktayız.

Duvardan Duvara Camii Halı modellerde Ezel Halı'da. Duvardan Duvara Halı modelleri, duvardan duvara halı markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları Ezel Halı'da sizi bekliyor!