anaokulu bahçeleri için çim halı
* Azaltılmış kayganlık
* Hareket imkânını arttırıcı tasarım ve uygulama
* Aşınmaya karşı dayanıklılık
* Azaltılmış kum kullanımı
* Zemin uygunluğu ve topun zıplama normu
* Sakatlanma riskini azaltan uygulama
* Güneş ışınına dayanıklılık
* Estetik Görüntü

Doğal çimin en büyük deformasyona uğradığı iki faktör vardır. Hava şartları ve aşırı kullanımı

Aşırı sıcak veya aşırı soğukta sentetik çim çok yüksek dayanıklılık gösterir. Aşırı kullanım ise doğal çimi çok çabuk yıpratır. Doğal çimi günde 2–3 saatten fazla kullanamazsınız. Sık kullanıldığı zaman muhakkak sorun yaratır. Ama sentetik çimin bu tür sorunları yoktur.

Doğal çime göre bu konuda yüzde 100 avantajlıdır. Yağmurlu havalarda doğal çimli olan sahaları çok gerekli değilse kullanılmaz. Kamp yapmak amacıyla otele gelen profesyonel kulüpler hava şartları nedeniyle zaman zaman doğal çimleri kullanma fırsatı bulamayabilirler. Diğer taraftan sentetik çim olduğu zaman yağmurlu havada karlı havada olsa rahatlıkla oynatabilirsiniz. Su birikintileri olmaz. Çünkü ona göre bir drenaj altyapısı gerçekleştirilir.

Drenaj altyapısına uyulduktan sonra birikinti yapmaz. Doğal çimdeki su tutma özelliğinden daha avantajlı bir su çekme özelliği vardır. Doğal çimin tabiatı itibarı ile zamanla aynı alan da farklı renk tonlarına bürünmesine karşılık sentetik çim ipliğinde bulunan U.V katkısı ile uzun süre rengini korur.

Detaylı Bilgi, Keşif ve Siparişiniz İçin : 0212 489 11 68 - 0530 353 55 08

Çim Halı Çeşitlerini Görmek İçin Tıkla