Perde Modelleri

Ofis ve evlere farklı bir hava katan 2019 model perde çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Mekanik ofis perdeleri konusunda deneyimli olan firmamız; Stor perde, Çiftli Stor perde, Zebra perde, Dikey perde, Jaluzi perde, Ahşap jaluzi perde, Katlamalı perde, Projeksiyon perdesi, Pilise Perde üretimi yapmaktadır. Yatay ve dikey perde çeşitlerimiz uygun fiyat avantajıyla sunulmaktadır.

Jaluzi Perde:

Yatay slaytlar şeklinde dizilmiş, Güneş'in ışınlarından koruyan aynı zamanda dışarıyı bizim görmemizi sağlarken dışarıdan içeriyi göstermeyen bir perde sistemidir.

Günümüzde ofislerin en çok tercih ettiği perde sistemlerinden biridir diyebiliriz. Kurulumu ve sökülmesi de aynı şekilde pratiktir

En şık 2019 model perde çeşitlerimizi görmeden jaluzi perde almayınız.

Dikey Perde:

90 mm veya 126 mm eninde yukardan aşağıya bantlar şeklinde inen güzel ve şık bir perde sistemidir.

Ofislerin en çok tercih ettiği perde sistemidir. Güneş'in konumuna göre sağa veya sola doğru kapanan, sade kullanımlarda şık görünüm sağlayan modern perde sistemdir.

Kumaş seçenekleri ve PVC bant seçenekleri bulunmaktadır.

Storlu Perde: Storlu Perde

Yıllar geçse de modası eskimeyen stor perdeler her geçen sene kendisini geliştirerek yeni bir model ile üretime gelmeye devam etmektedir. Desenli olarak, tül olarak, güneşlik olarak ya da tek başına kullanmak mümkün.

Temizliği ve uzun sür kullanımı da tercih edilmesinin diğer sebepleri olarak görülüyor. Aynı zamanda çok şık ve modern görünen bir modeldir.

Günümüzde hemen hemen her evde stor perde kullanımını görebiliyoruz. Stor perde modern perde sistemlerinin altında kullanılmaktadır. Storlu Perde

Gündüz güneşten, gece ise mahrumiyetten bizleri koruyan ana perde sistemidir, aynı zamanda tek başına kullanımlarda etek oyma veya işleme modelleriyle de şık ve modern bir perde sistemidir.

Stor, perdenin rulo halinde taşıyıcı bir silindire sarılma (toplama) ve boşaltma (açma) ilkesine dayanarak pratik kullanımı olan dekoratif bir sistemdir. Stor perde kullanımı çok zor gibi görünse de aslında hiç öyle değildir. Kolaylıkla yerinden sökülebilir ve aynı kolaylıkla da yerine takılır.

Ahşap perde:

Ahşap Storlar yaşadıkları mekanlarda daha çok country tarzını tercih edenler için kullanılabilecek bir perde türüdür.

Naturel ve tamamı ile ithal bir üründür. Evlerin mutfaklarında, açılı çatı camlarında, yazlık evlerde veya cafe, restorant gibi yerlerde çoğunlukla tercih edilebilir.

Kullanıldığı yerlerde isteğe göre tek başına kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek perdedir. Farklı dokularda ve çok sayıda renk ve desen seçeneği mevcuttur. Güneşten etkilenmezler.

Sinema perdesi:

Sinema, Salon, Konferans Salonları perdeleri ve ekipmanları Dekor Taşıyıcıları (sofit boruları) Döner sahne Yan Perde, Yangın Perdesi Sema Perdesi Sahne Dekorları,İsteğe göre TasarımSahne Üstü Kulüsleri Sahne Podyumları Sahne Büyüklügüne Göre İtina ile yapılır monte edilir.