Perde Sistemleri

Jaluzi Perde:

Yatay slaytlar şeklinde dizilmiş, Güneş'in ışınlarından koruyan aynı zamanda dışarıyı bizim görmemizi sağlarken dışarıdan içeriyi göstermeyen bir perde sistemidir. Günümüzde ofislerin en çok tercih ettiği perde sistemlerinden biridir diyebiliriz.

Ahşap Jaluzi Perde Ahşap Jaluzi Perde Metal Jaluzi Perde Metal Jaluzi Perde


Dikey Perde:

90 mm veya 126 mm eninde yukardan aşağıya bantlar şeklinde inen güzel ve şık bir perde sistemidir. Ofislerin en çok tercih ettiği perde sistemidir. Güneş'in konumuna göre sağa veya sola doğru kapanan, sade kullanımlarda şık görünüm sağlayan modern perde sistemdir.

Kumaş seçenekleri ve PVC bant seçenekleri bulunmaktadır.

Storlu Perde:

Günümüzde stor perde modern perde sistemlerinin altında kullanılmaktadır. Gündüz güneşten, gece ise mahrumiyetten bizleri koruyan ana perde sistemidir, aynı zamanda tek başına kullanımlarda etek oyma veya işleme modelleriyle de şık ve modern bir perde sistemidir. Stor, perdenin rulo halinde taşıyıcı bir silindire sarılma (toplama) ve boşaltma (açma) ilkesine dayanarak pratik kullanımı olan dekoratif bir sistemdir.

Ahşap perde:

Ahşap Storlar yaşadıkları mekanlarda daha çok country tarzını tercih edenler için kullanılabilecek bir perde türüdür. Naturel ve tamamı ile ithal bir üründür. Evlerin mutfaklarında, açılı çatı camlarında, yazlık evlerde veya cafe, restorant gibi yerlerde çoğunlukla tercih edilebilir. Kullanıldığı yerlerde isteğe göre tek başına kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek perdedir. Farklı dokularda ve çok sayıda renk ve desen seçeneği mevcuttur. Güneşten etkilenmezler.

Sinema perdesi:

Sinema, Salon, Konferans Salonları perdeleri ve ekipmanları Dekor Taşıyıcıları (sofit boruları) Döner sahne Yan Perde, Yangın Perdesi Sema Perdesi Sahne Dekorları,İsteğe göre TasarımSahne Üstü Kulüsleri Sahne Podyumları Sahne Büyüklügüne Göre İtina ile yapılır monte edilir.

Adresimiz

Yeni Mahalle Dökümcüler Caddesi Çimen Sokak No: 20

Bağcılar - İstanbul

pk.34214

Tel: 0(212) 489 11 68

Cep: 0(530) 353 55 08

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.